Kağıt Ev Oyuncuları Kimlerdir?

O3 Medya ve Star TV işbirliğiyle yayın hayatına merhaba diyen Kağıt Ev oyuncuları, uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz isimlerden oluşuyor. Dizinin oyuncuları ve oynadıkları karakterlere yakından bakalım.

Televizyon dizileri tüm dünyada ve ülkemizde milyonlarca insan tarafından sevilerek takip ediliyor. İzleyicilerin tepkisine ve beğenisine göre bir dizi yayın hayatına son verirken başka bir dizi yayınlanmaya başlayabiliyor. Dizilerin uzun süreler boyunca çekilip izleyicilerle buluşabilmesindeki en temel motivasyon, reyting oranlarıdır. İlgili dizinin yayınlandığı anda televizyon izleyicisinin yüzde kaçı tarafından izlendiğini ve paylaşıldığını anlatan reyting oranları, reklam anlaşmaları için de başlıca gösterge olarak karşımıza çıkmaktadır. Hal böyle olunca yüksek reyting oranlarına sahip diziler yayın hayatına devam ederken, bu konuda beklentiyi karşılayamayan yapımlar ise ekranlara veda ediyor.

TV dizileri arasında yeni dizi olarak karşımıza çıkan yapımlardan biri Kağıt Ev isimli dizidir. Hikayesi ve bunun yanı sıra oyuncularıyla daha yayına başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kağıt Ev oyuncuları arasında yıllardır tanıdığımız ve başarısını kanıtlamış insanlar yer alıyor. Hikaye bakımından da merak uyandırıcı, farklı ve kara mizah gibi özelliklere sahip olan dizinin detaylarına bakalım.

Kağıt Ev Dizi Konusu

Hikaye bakımından büyük umutlar vaat eden Kağıt Ev dizisinde başrol karakterlerimiz Cihan Fırtına ve Aylin Fırtına’dır. Evli olan Cihan ve Aylin’in 3 çocuğu vardır. Mert, Cemre ve Melisa ismindeki bu 3 çocukla mutlu bir hayat yaşayan aile, hiç beklemedikleri anda bir gün çok büyük bir olayın içinde kendilerini bulurlar. Kızlardan biri, bir yanlış anlaşılmadan dolayı hiç beklenmedik bir şey yaparak birini öldürüyor. Bu olayla yaşadıkları mutlu hayat adeta yerle bir olan aile, cinayetin ortaya çıkmasını engellemek ve örtbas etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor fakat bu hiç kolay olmuyor.

Kağıt Ev Oyuncuları ve Rolleri

Güçlü bir oyuncu kadrosuyla izleyicilerin karşısına çıkan Kağıt Ev oyuncuları, hiç de yabancı olmadığımız isimlerden oluşuyor.

Erdal Beşikçioğlu – Cihan Fırtına

Başarılı tiyatrocu ve oyuncu Erdal Beşikçioğlu, dizinin en dikkat çeken oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Dizide Cihan Fırtına karakterine hayat veren Erdal Beşikçioğlu’nu bu diziyle uzun zaman sonra ilk defa bir TV yapımında göreceğiz. Cihan Fırtına, ceza hukuku alanında profesör ve aynı zamanda olay yeri uzmanıdır. Aylin Fırtına ile evli olan Cihan, dizide ailesi için önemli fedakarlıklar yapmak zorunda kalacak.

Behzat Ç. karakteri ve bunun yanı sıra başarılı tiyatro performanslarıyla tüm Türkiye’ye kendini kanıtlayan Erdal Beşikçioğlu, 51 yaşındadır. Kendisi gibi oyuncu olan Elvin Beşikçioğlu ile evli olan Erdal Beşikçioğlu’nun Derin ve Ömer adında iki çocuğu vardır.

Nur Fettahoğlu – Aylin Fırtına

Dizinin bir diğer başrol oyuncusu da Aylin Fırtına karakterine hayat verecek olan Nur Fettahoğlu’dur. Bugüne kadar pek çok başarılı yapımda izleyicilerin karşısına çıkan ve beğeni toplayan Fettahoğlu, Aylin Fırtına karakteriyle bu dizide de dikkat toplayacağa benziyor. Aylin Fırtına, Cihan’ın eşidir ve tıpkı Cihan gibi o da bir hukukçudur. Öyle ki Aylin, alanında çok başarılı bir avukat olarak iş yaşamını sürdürmektedir. Aynı zamanda çocuklarına çok bağlı olan Aylin’in de hayatı ve hayatın içinde yapacağı seçimler, onu ve ailesini etkileyecektir.

40 Yaşında olan Nur Fettahoğlu, Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Peyker karakteri ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Mahidevran Sultan rolüyle tanınırlığını arttırmıştır. 2 Evlilik yapmış olan Fettahoğlu’nun Elisa Güzin isimli bir çocuğu vardır.

Tuvana Türkay – Azra İnce

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, dizide Azra İnce karakterine hayat vermektedir. 30 Yaşında olan oyuncu, bugüne kadar çok sayıda farklı filmde ve dizide izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Oyuncu, son olarak Yasak Elma dizisinde ve Ağır Romantik filminde rol almıştır.

Can Nergis – Bülent Işık

Yakışıklı oyuncu Can Nergis de Kağıt Ev oyuncuları arasında yer alıyor. Dizide Bülent Işık karakterini canlandıracak olan Nergis, oyunculuğunun dışında modellik de yapmıştır. 35 Yaşında olan oyuncu, 2011 yılından beri çok sayıda film ve dizide önemli roller üstlenmiştir.

Bunların dışında Nihal Koldaş, Nejat Uygur, Helin Kandemir ve Bülent Gültekin gibi oyuncular da dizi kadrosunda yer almaktadır.

Dizinin bölümlerine ulaşmak için Star TV resmi sitesindeki Kağıt Ev sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Bir Yorum Yaz