Web sitemizde paylaşılan içerikler tamamen özgün şekilde editörler tarafından oluşturulmaktadır. İçeriklere konu olan dizilerle ilgili telif hakkına konu olabilecek hiçbir görsel ve video paylaşılmamaktadır. Dizilerle ilgili paylaşılan yazılı içeriklerin amacı dizi izleyicilerine aradıkları bilgileri sunmaktır. İçerikler, editörler tarafından kendi bilgi ve deneyimlerinden derlenerek oluşturulmaktadır.

Öte yandan izleyicilerin dizi ile ilgili daha net bilgi edinmesini sağlamak amacıyla paylaşılabilen görseller, resmi kaynaktan alınmakta ve yenidizi.net internet sitemizde barınmamaktadır. Görsellerin altında görselin alındığı kaynak belirtilmektedir. İnternet sitemizde barınmayan ve kaynağı belirtilmiş olan materyaller için yenidizi.net sorumlu tutulamaz.

Tüm bu bilgiler ışığında eğer yenidizi.net internet sitemizde telif hakkına konu olabilecek herhangi bir materyal bulunduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasından veya direkt [email protected] adresine elektronik posta göndererek telif hakkı bildirimi yapabilirsiniz. Elektronik posta gönderildikten sonra en kısa sürede talep değerlendirilecek ve ilgili materyal kaldırılacaktır. Telif hakkı bildirimi yapılmadan bir hak ihlali olduğu iddia edilemez.